Opinie o biurach podróży. Zobacz listę biur podróży

Opinie o biurze podróży Sun & Fun Holidays

Sun & Fun Holiday to biuro podróży, które istnieje na naszym rynku już od przeszło 15 lat. Organizuje wakacje w kurortach Maroka, Grecji, Turcji, Bułgarii, Egiptu oraz Tunezji. Jest chętnie wybierane przez rodziny, ponieważ oferuje wypoczynek w hotelach klubowych z animatorami mówiącymi w języku polskim. Gwarantuje więc doskonały wypoczynek zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Wyróżnia się zróżnicowaną ofertą, którą cały czas rozbudowuje, aby trafiać w potrzeby osób preferujących nie tylko wakacyjne plażowanie, ale też aktywny wypoczynek.

Biuro podróży Sun & Fun Holidays opinie i trochę historii 

Sun & Fun Holidays to biuro podróży wyróżniające się zgranym zespołem pracowników, którzy od zawsze cechowali się pasją do podróży. Swoją działalność w branży turystycznej rozpoczęło już ponad 15 lat temu, powoli rozwijając się i spełniając marzenia innych o wyjątkowych wakacjach. W 2017 nastąpiło połączenie kapitałowe Blue Style Czechy z egipską siecią hotelową, znaną pod nazwą SunRise tworząc biuro podróży pod marką Sun & Fun Holidays. Zmiana właściciela oraz podjęcie współpracy z rzetelnymi kontrahentami i agentami tylko umocniło pozycję touroperatora na rynku. Biuro podróży organizuje wakacje do najbardziej lubianych miejsc przez Polaków, takich jak Egipt, Bułgaria, Grecja czy Turcja. W ofercie dostępne są zarówno obiekty dla dorosłych, jak i hotele z aquaparkami i innymi atrakcjami dla najmłodszych. 

R.A.T.I.N.G biura podróży

RokRating
2015B-
2016CCC+
2017N/A
2018CCC
2019CC

Oddziały stacjonarne – kontakt z biurem podróży

Biuro podróży Sun & Fun Holidays jak do tej pory posiada dwa stacjonarne oddziały. Pierwszy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Pruszkowskiej 29, a drugi w Katowicach na ulicy Opolskiej 1. Kontakt z biurem podróży można nawiązać dzwoniąc na numer infolinii podany na oficjalnej stronie internetowej, lub kontaktując się za pomocą e-maila. 

Sun & Fun Holidays opinie klientów

  • Biuro podróży oferuje turystykę biznesową i konferencyjną. Touroperator organizuje wakacje zagraniczne połączone z eventami, takimi jak kongresy lub wyjazdy motywacyjne dla członków zespołu. Gwarantuje pełne zaangażowanie podczas ich realizacji oraz indywidualne podejście. Spełnia przedstawione oczekiwania dla danej grupy. 
  • Oferuje atrakcyjne zniżki podczas wakacji Last Minute. Istnieje też możliwość sprezentowania bliskim, przyjaciołom lub partnerom biznesowym vouchera na wakacje o wybranej wartości. Kwota na kuponie zostanie odjęta od całkowitej ceny podczas zakupu konkretnej wycieczki. 
  • Polskie animacje w hotelach klubowych sprawiają, że rodzice podczas wyjazdu z dziećmi mogą liczyć na chwile spokoju i wytchnienia, a dzieci zabawiane przez animatorów nie nudzą się i doskonale spędzają czas.
  • Hotele klubowe są starannie sprawdzane pod względem usług oraz czy spełniają kryteria dobrego wypoczynku. 
  • Programy dla dzieci Croco Club obejmuje atrakcje takie jak: doskonale wyposażone minicluby, gry sportowe, konkursy i turnieje, twórcze zabawy, gry w basenie, quizy, malowanie buziek oraz nagrody i upominki.
  • W programie Priorytety Croco Club można liczyć na oryginalny program animacyjny dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. W ofercie jest opieka doświadczonych i wykwalifikowanych polskich animatorów oraz liczne rozwijające gry i zabawy. 
  • Biuro podróży posiada atrakcyjne oferty, takie jak All Inclusive, Tydzień Bułgarski lub Tylko dla Dorosłych, dostosowując się do potrzeb oraz preferencji klientów. 

Opinie negatywne

  • Biuro podróży ma do dyspozycji gości kilkaset hoteli o różnych standardach. Wybierając najtańsze opcje, nie można oczekiwać warunków takich, jakie zapewniane są w droższych propozycjach. Chociaż hotele takie w dalszym ciągu pozwalają na godny wypoczynek, nie zawsze zapewniają wszystkie pożądane atrakcje. 
  • Za wyjazd, który się nie odbył ze względu na wyjątkową sytuacje touroperat najczęściej oferuje voucher na inną podróż w dogodnym czasie, co jednak nie wszystkim przypada do gustu. 

Nasza opinia 

Sun & Fun Holidays to biuro podróży chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Atrakcje, które zostały przygotowane dla najmłodszych są na prawdę zróżnicowane oraz wciągające. Wiele z nich dodatkowo edukuje oraz wspiera prawidłowy rozwój dzieci, co jest wyjątkowo cenione przez rodziców. Podczas gdy oni wypoczywają, dzieci pod okiem czujnych polskich animatorów doskonale spędzają czas, ucząc się i bawiąc. Touroperator przygotował też oferty dla pracowników biznesowych oraz dorosłych, którzy pragną udać się na romantyczną wyprawę we dwoje i oczekują, że nic nie zakłóci ich wymarzonego urlopu. Ponadto na uwagę zasługuje, że biuro podróży organizuje polskich rezydentów. Dzięki nim pobyt za granicą jest mniej stresujący dla osób, które udają się na takie wakacje po raz pierwszy. Jest to niewątpliwa zaleta dla osób, które nie znają języków obcych i w każdej chwili mogą uzyskać dodatkowe informacje. 

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button