Opinie o biurach podróży. Zobacz listę biur podróży

Exim Tours – opinie o biurze podróży

Exim Tours to jedno z największych międzynarodowych biur podróży, które prowadzi swoją działalność na rynku polskim, rumuńskim, węgierskim oraz słowackim. Powstało z pasji do odkrywania i poznawania świata. Obecnie należy do niemieckiej REWE Group. Oferuje wakacje All Inclusive oraz oferty Last Minute łączące wysokie standardy z konkurencyjną ceną. Touroperator specjalizuje się w wyjazdach na słoneczną Maltę, do Turcji, Maroka, Egiptu, Hiszpanii i Grecji. 

Opinie o Exim Tours i trochę historii

Exim Tours swoją działalność turystyczną rozpoczęło w roku 1993. Pierwsze biuro touroperatora zostało otwarte w Czechach. Wiele sprzedanych wycieczek oraz pozytywne opinie klientów przyczyniały się do szybkiego rozwoju firmy. Biuro podróży szybko podbiło nie tylko czeski rynek, ale też rumuński, węgierski, słowacki oraz polski. Z czasem doszło do fuzji dwóch marek – Exim Tours i Kartago Tours, co przyczyniło się do jeszcze szybszego rozwoju biura podróży oraz zdobycia stabilnej pozycji w całej Europie Środkowej. W roku 2012 nastąpiła kolejna znacząca zmiana w polityce firmy, niemiecka Grupa Kapitałowa REWE przejęła ponad połowę udziałów touroperatora, co stworzyło nowe możliwości i poszerzenie rynków zbytu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do podróży Exim Tours zjednywało sobie coraz to większe rzesze zadowolonych klientów. W ciągu całego okresu prowadzenia działalności turystycznej, zyskało wiele prestiżowych nagród i certyfikatów. Obecnie cieszy się stabilną pozycją na rynku europejskim, gwarantując klientom bezpieczeństwo oraz wysokie standardy organizowanych wyjazdów. 

R.A.T.I.N.G biura podróży Exim Tours

RokRating
2015B
2016CCC
2017CCC
2018BB-
2019D

UWAGA! Litera D w ratingu oznacza zagrożenie kontynuacji działalności – podmiot wysokiego ryzyka.

Oddziały stacjonarne Exim Tours

Exim Tours ma 4 salony firmowe na terenie Polski. Trzy zlokalizowane są w Warszawie oraz jeden w Katowicach. Ponadto posiada wiele biur agencyjnych w każdym województwie. Najwięcej – bo 337 – zlokalizowanych jest w województwie śląskim, następnie w mazowieckim (302), małopolskim (197), dolnośląskim (184) oraz wielkopolskim (177). Za granicami naszego kraju zlokalizowanych jest ponad 50 biur agencyjnych – w państwach takich jak Białoruś, Czechy, Litwa i Słowacja. Szczegóły dotyczące miast oraz adresy można znaleźć na oficjalnej stronie touroperatora pod hasłem KONTAKT oraz PUNKTY SPRZEDAŻY. 

Exim Tours opinie klientów pozytywne

  • Sprawnie działająca Strefa Klienta na stronie oficjalnej biura oraz profesjonalna obsługa mailowa i telefoniczna. Nie ma większych trudności z nawiązaniem kontaktu z touroperatorem. Większość osób uzyskuje natychmiastowe odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. 
  • Biuro podróży zajmuje się również wynajmem samochodów na miejscu i pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności z tym związanych. 
  • Elastyczna i zróżnicowana oferta. Biuro podróży organizuje wakacje, które obejmują lot samolotem, ale też można wybrać propozycje z własnym dojazdem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić albo po prostu preferują jazdę autobusem lub własnym samochodem. 
  • Atrakcyjne ceny – Exim Tours oferuje wycieczki o podobnym standardzie jak inne biura podróży, jednak w bardziej atrakcyjnych cenach. W granicach Polski, a nawet Europy bez problemu można znaleźć kilkudniowe wyjazdy dostępne za 200-300 zł. 
  • Rozbudowana oferta obejmuje nie tylko wakacje w ciepłych krajach podczas sezonu letniego, ale z biurem podróży można wybrać się także na narty do Austrii czy Włoch. 
  • Sezonowe promocje – Exim Tours organizuje sezonowe promocje pełne rabatów, podczas których można liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze i bardziej komfortowe oferty. Przykładowo w ramach pakietu „Hello Summer”  zaliczka wynosi jedynie 15%. Rabat do 600 zł oferowany jest dla osób dorosłych oraz nawet do 100% na pobyt dzieci w wybranych hotelach. Posiadacze Karty Stałego Klienta otrzymują jeszcze kolejne 2% zniżki. 
  • Exim Tours zajmuje się organizowaniem wyjazdów motywacyjno-integracyjnych, szkoleń, konferencji i seminariów. Podczas tego rodzaju urlopów gwarantuje sale z kompleksowym wyposażeniem technicznym, relaks w czasie wolnym z ciekawym programem rozrywkowym oraz wycieczki fakultatywne w interesujące miejsca. 

Exim Tours opinie negatywne

  • Najtańsze oferty nie przewidują bagażu rejestrowego, a jedynie bagaż podręczny – o rozmiarze zwykłego plecaka. Dotyczy to lotów rejsowych, a nie czarterowych. Aby uniknąć dużych kosztów zapłaty za nadbagaż, warto wcześniej upewnić się, jaki rozmiar walizki wliczony jest w cenę. 
  • Darmowa zmiana danych – między innymi, jeśli chodzi o datę wyjazdu – jest możliwa jedynie przez okres 30 dni. Osoby, którą chcą wprowadzić modyfikację po tym terminie, muszą się liczyć z dodatkowymi opłatami.

Exim Tours opinia końcowa 

Exim Tours to biuro podróży, które oferuje atrakcyjne wakacje w przystępnych cenach. Są one organizowane do szczególnie lubianych przez naszych rodaków miejsc, takich jak Albania, Bułgaria, Cypr, Grecja, Hiszpania, Turcja czy Malta. Podczas wyjazdu z tym międzynarodowym touroperatorem można liczyć przede wszystkim na spokojny wypoczynek w schludnym hotelu. W bogatej ofercie touroperatora nie brakuje eleganckich hoteli 4 gwiazdkowych, w których pobyt urozmaicony jest atrakcjami w postaci luksusowego SPA. Biuro podróży wprowadza do swojej oferty coraz więcej egzotycznych kierunków, takich jak Indonezja, Jamajka, Malediwy, Meksyk czy Panama. Klienci cenią Exim Tours za sprawny kontakt z infolinią oraz profesjonalną obsługę rezydentów i pilotów. 

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button