Opinie o biurach podróży. Zobacz listę biur podróży

Ecco Holiday – opinie o biurze podróży

Ecco Holiday to biuro podróży, które zajmuje się organizowaniem wycieczek zagranicznych już od roku 2002. Oferuje między innymi wakacje na słonecznych plażach Bułgarii, Grecji i Hiszpanii oraz wycieczki objazdowe do Japonii, Meksyku, Tajlandii, Chin czy Emiratów Arabskich. Ecco Holiday tworzy zespół młodych ludzi, którzy łączą pracę z pasją do podróżowania.

Biuro podróży Ecco Holiday historia

Biuro podróży Ecco Holiday w pierwszych latach swojej działalność – czyli ponad 18 lat temu. Zajmowało się głównie organizowaniem wakacji czarterowych na południu Europy i w północnej Afryce oraz wycieczek objazdowych w okolicach Morza Śródziemnego. W roku 2004 z jego struktur wyłoniła się siostrzana firma, działająca w tej samej branży o nazwie Ecco Travel. Natomiast w roku 2012 trzy spółki oraz dwie firmy – między innymi Family Tour i SKOK Travel – połączyło swoje siły. Wspólnie stworzyli biuro podróży, które oferuje niemal każdy rodzaj turystyki – zarówno jeśli chodzi o wakacje indywidualne, jak i biznesowe. Obecnie Ecco Holiday jest stabilną i silną spółką. Wyróżnia się jednym z najwyższych ratingów i zajmuje wysoką pozycję w rankingach największych touroperatorów w Polsce. Uznane jest za jedno z najbezpieczniejszych biur podróży w naszym kraju. Dzięki temu, że cały czas poszerza swoją ofertę, obecnie jest w stanie zaoferować dobrze zorganizowane wakacje, niemal w każdym zakątku świata.

R.A.T.I.N.G biura podróży Ecco Holiday

RokRating
2015AA+
2016AA+
2017AA+
2018AA+
2019BBB-

Odziały stacjonarne

Ecco Holiday ma w Polsce dwa biura prestiżowe: w Łodzi, na ulicy Traugutta 4 o nazwie „Odkrywaj Świat” oraz w Szczecinie, na ulicy Piłsudskiego 34 pod nazwą „Odra Travel”. Co więcej, biuro podróży może pochwalić się stacjonarnymi punktami sprzedaży w każdym polskim województwie, w większości większych miast. Szczegółowe informacje na ich temat można poznać na oficjalnej stronie touroperatora, wybierając w menu KONTAKT, a następnie SALONY SPRZEDAŻY. Ecco Holiday posiada również swoje oddziały za granicą, między innymi na Litwie lub na Białorusi.

Ecco Holiday opinie klientów

  • Interesująca oferta wyjazdów typu City Break, które obejmują 3-4 noce w przystępnych cenach, w atrakcyjnych Europejskich miastach, takich jak Rzym czy Barcelona – a nawet w dalszych, między innymi w Petersburgu czy Hongkongu.
  • Biuro podróży oferuje wyjazdy Last Minute w przystępnych cenach – poniżej tysiąca złotych na osobę – które należy zabukować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
  • Ecco Holiday stawia nie tylko na zagraniczne wakacje, ale cały czas rozbudowuje ofertę krajowych wyjazdów, między innymi w okolice takie jak Beskidy Zachodnie, Mazowsze, Pojezierze Pomorskie, Tatry czy Ziemia Lubuska.
  • Touroperator zajmuje się profesjonalnym organizowaniem wyjazdów biznesowych dla grup powyżej 10 osób. Na przykład wycieczki o profilu integracyjnym lub konferencyjnym – dopasowując ofertę do oczekiwań klientów. Wyjazdy o nazwie „Chińska Legenda”, „Indie w pigułce”, czy „Japońskie Origami” wyróżniają się bardzo atrakcyjnym programem i są doskonale zorganizowane.
  • Biuro podróży udostępnia talony wakacyjne, które są doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich osób lub pracowników. Mogą one być całkiem spersonalizowane lub mieć okazjonalną szatę graficzną, co jest praktyczne w przypadku okazji takich jak zaślubiny, urodziny lub rocznica.
  • Piloci wycieczek objazdowych wyróżniają się ogromną wiedzą historyczną, pasją do zwiedzania oraz są chętni do pomocy w każdej sytuacji. Ceniona jest również ich wysoka kultura osobista oraz zainteresowanie wszystkimi uczestnikami wycieczki.

Opinie negatywne

  • Duża liczba formalności i procedur związana z otrzymaniem stosownej faktury lub zaświadczenia.
  • Trudności z dodzwonieniem się na infolinię. Niekiedy trzeba czekać na telefon zwrotny.
  • Mała liczba Polaków rezydentów, w większości przypadków są to osoby lokalne, które mówią w języku polskim.

Ecco Holiday opinia końcowa 

Ecco Holiday to biuro podróży, dla którego priorytetem jest zadowolenie klientów. Widać to wyraźnie po zróżnicowanej i stale powiększającej się ofercie touroperatora. Na doskonałe wakacje mogą liczyć zarówno osoby, które chcą spędzić leniwy urlop na słonecznej plaży, marzą o egzotycznych wyprawach, jak i pragną przełamać rutynę, wybierając się na kilkudniowy city break. Biuro podróży oferuje bardzo interesujące wycieczki objazdowe, w których na uwagę zasługują dobrzy przewodnicy. Ich profesjonalizm, dbanie o podopiecznych oraz duża wiedza na temat zwiedzanego kraju sprawiają, że wyjazdy gwarantują dużo wrażeń, a jednocześnie ich uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Organizacja wakacji od strony technicznej również zasługuje na uwagę. Ponadto wiele wycieczek dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, jednocześnie oferując wysoką jakość i godne warunki.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button