Opinie o biurach podróży. Zobacz listę biur podróży

LogosTour – opinie o biurze podróży

LogosTour to biuro podróży, które swoją działalność turystyczną rozpoczęło już w roku 1981. Jego założycielami są osoby, dla których podróżowanie i poznawanie zagranicznej kultury było i jest prawdziwą pasją. Doświadczenie oraz dbałość o szczegóły widoczne są w ofertach wycieczek, które spełniają marzenia naszych rodaków o egzotycznych podróżach, w najdalsze zakątki świata. LogosTour ma w swojej ofercie aż 200 propozycji wyjazdów kulturowo-poznawczych na siedem kontynentów.

Biuro podróży Logos Tour opinie i nieco historii

Biuro turystyczne LogosTour zajmuje się organizowaniem wyjazdów turystycznych już od 30 lat. Początek swojej działalności datuje na lata 80. XX wieku, kiedy to pewna grupa pasjonatów chciała umożliwić poznawanie dalszych zakątków świata nauczycielom ze stowarzyszenia Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tamtych czasach pomysł ten należał do niezwykle odważnych i wymagał dopełnienia wielu formalności, pracy oraz starań. Pierwsze wycieczki organizowane były na Węgry, do Związku Radzieckiego, Bułgarii, Jugosławii oraz Rumunii. Wielu turystów pierwszy raz w życiu przekroczyło granice kraju właśnie z pomocą LogosTour. Z czasem touroperator poszerzył swoją ofertę o podróże do Egiptu oraz Izraela, a następnie do Chin. W miarę jak chętnych na zagraniczne wakacje przybywało, w krótkim czasie zaczęto organizować wyjazdy do tak odległych miejsc jak RPA, Tajlandia, Peru, Nepal, Australia czy Meksyk. Przez 30 lat działalności LogosTour zyskało powszechną renomę oraz uznanie wśród miłośników podróży i partnerów biznesowych.

R.A.T.I.N.G biura podróży

RokRating
2015AA+
2016AA+
2017AA+
2018AAA
2019AAA

Oddziały stacjonarne LogosTour

Stacjonarne oddziały biura podróży LogosTour znajdują się w wielu polskich miastach, między innymi w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Rzeszowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Z touroperatorem można nawiązać kontakt, również dzwoniąc na numer infolinii, podany na oficjalnej stronie oraz za pomocą skrzynki pocztowej e-mail.

LogosTour opinie klientów oraz zalety

  • Bezpieczeństwo – touroperator opłaca 100% świadczeń przed rozpoczęciem podróży, dzięki czemu klienci mogą czuć się w pełni bezpieczni i spokojni wybierając się na swoje wakacje marzeń.
  • Biuro podróży dokłada starań, aby osoby, które z nimi współpracują – na przykład piloci czy rezydenci – oferowali usługi na najwyższym poziomie i wyróżniali się zamiłowaniem do podróży.
  • LogosTour oferuje nie tylko wakacje, podczas których można wylegiwać się na plaży. Są to przede wszystkim poznawać lokalne zwyczaje i doświadczać tradycji oraz kultury danego miejsca.
  • Wszystkie połączenia są bezpieczne i komfortowe, zapewniając wysoki standard podróży oraz wygodę uczestnikom, którzy zdecydowali się wykupić wycieczkę.
  • Bardzo szeroka oferta podróży – touroperator organizuje wyjazdy nie tylko w Europie czy na Bliskim Wschodzie, ale niemal na każdym kontynencie, co obejmuje tak oddalone kierunki jak Tajlandia, Peru czy Australia.
  • Integralną częścią podróży jest smakowanie tradycyjnych dań, co pomaga w odkrywaniu świata i jest prawdziwą gratką dla miłośników gotowania.
  • Logos Tour ma w swojej ofercie rejsy – luksusowe statki wycieczkowe. Odwiedzają one najpiękniejsze kurorty na 7 kontynentach, gwarantują niezapomniane wrażenia, niezależnie od pory roku i sezonu.

 Opinie negatywne 

  • Standard hoteli – w zależności od kierunku podróży, niekiedy standard noclegów może odbiegać od oczekiwań. Ma to miejsce zwłaszcza w krajach rozwijających się. Są to jednak tylko pojedyncze zdarzenia, a obiekty utrzymane są w należytej czystości.
  • Intensywne programy wycieczek objazdowych – wyjazdy tego typu chociaż pozwalają poznać kulturę kraju i zdobyć dużą wiedzą na jego temat, przez niektórych uczestników zostają uznane za zbyt intensywne.

Nasza opinia

LogosTour to touroperator, który stawia na aktywny wypoczynek, podczas którego nie można się nudzić. Z tym biurem podróży poznamy lokalną kuchnię, kulturę oraz zwyczaje danego kraju. Wycieczki objazdowe są cenione za mnóstwo atrakcji oraz możliwość zwiedzenia najważniejszych turystycznie miejsc w danym regionie. Touroperator dokłada też starań, aby piloci wycieczek wykazywali się dużą wiedzą merytoryczną i mogli przekazać uczestnikom ciekawostki dotyczące danych atrakcji. Chociaż LogosTour nie skupia się na wakacjach typu All Inclusive – polegających na wylegiwaniu się na plaży – w ich ofercie znajdziemy również takie propozycje. Na szczególne zainteresowanie zasługuje szeroki wybór oferowanych kierunków. Z biurem podróży pojedziemy w niemal w każdy zakątek świata. Wycieczki nawet do tak odległych miejsc jak Ameryka Południowa, Afryka czy Azja są doskonale zorganizowane – zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i interesującego programu. Dostępne są również wyjazdy w obrębie naszego kraju, w okolice takie jak Tatry, Bałtyk, Dolny Śląsk czy Warmia i Mazury.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button