Opinie o biurach podróży. Zobacz listę biur podróży

Grecos Holiday – opinie o polskim biurze podróży

Grecos to polskie biuro podróży, które należy do liderów wśród touroperatorów na naszym rynku. Specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Grecji, a w szczególności na wyspy takie jak Korfu, Rodos, Kreta, Zakynthos czy Kos. Oferuje zarówno wycieczki objazdowe, wyjazdy grupowe dla firm, jak i wakacje indywidualne. Biuro podróży dokłada starań, aby trafiać w potrzeby nawet najbardziej wymagających turystów, cały czas podnosząc jakość swoich usług oraz poszerzając już i tak bogatą ofertę atrakcyjnych kierunków wakacyjnych. Na wyjazdy z touroperatorem do Grecji każdego sezonu decyduje się tysiące Polaków. Jakie są ich opinie?

Biuro podróży Grecos opinie i historia

Na sukces i pozytwne opinie Grecos wpływ miało wiele czynników – przede wszystkim Grecja dla założycieli biura podróży była i jest nie tylko atrakcyjnym kierunkiem turystycznym, ale przede wszystkim wielką pasją. Tak naprawdę to od miłości do słonecznych wysp wszystko się zaczęło. Jej założyciel swoją przygodę z turystyką zaczął już w roku 1998, pracując w charakterze rezydenta, co pozwoliło mu niejako od wewnątrz poznać branżę turystyczną. Chociaż zwiedził wiele zakątków świata, pierwszą i największą miłością zawsze była dla niego Grecja.

Rozwój firmy

Sama firma Grecos Holiday była wynikiem współpracy dwóch niedużych biur podróży, mających swoją siedzibę w Poznaniu. Stało się o niej głośno dopiero w roku 2005, kiedy po połączeniu sił rozpoczęto projekt „Lato w Grecji”. W krótkim czasie na wyjazd zdecydowało się kilka tysięcy klientów, którzy wrócili z wakacji niezmiernie zadowoleni. Biuro podróży postanowiło więc pójść w tym kierunku i rozwinąć ofertę wakacji czarterowych do Grecji, co przyniosło mu niesłychany sukces. Przez kolejne lata zadowolonych klientów przybywało, a Grecos powiększało swoją ofertę. Obecnie w ofercie ma aż 20 greckich destynacji, do których loty dostępne są z różnych zakątków naszego kraju. Touroperator został nagrodzony wieloma nagrodami – otrzymał między innymi Złoty Laur Konsumenta 2018 czy Konsumencki Lider Jakości 2017 – potwierdzającymi wysoką jakość usług oraz innowacyjność firmy.

R.A.T.I.N.G biura podróży Grecos

RokRating
2015AA
2016AA
2017AA
2018AA
2019AA

Oddziały stacjonarne Grecos

Grecos ma niemal 2000 biur sprzedaży w Polsce, w których można poznać ofertę oraz dokonać rezerwacji biletów. Salon firmowy mieści się w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 76A.  Partnerskie Biura Sprzedaży zlokalizowane są na terenie całego kraju, w każdym województwie – zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. Natomiast Autoryzowanych Biur Sprzedaży jest niemal 100 i znajdują się między innymi w: Warszawie, Zielonej Górze, Zabrzu, Wrocławiu, Tychach, Toruniu, Sopocie, Rzeszowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Bytomiu, Bydgoszczy czy w Białymstoku.

Grecos Holiday opinie klientów zadowolonych 

  • Grecos to bez wątpienia specjalista od greckich wysp. Rezydenci wyróżniają się ogromnym doświadczeniem oraz znają wiele zakątków i historii, o których nie mają pojęcia zwykli przewodnicy. Sprawia to, że wycieczki zapewniają nie tylko udany wypoczynek, ale i wiele niezapomnianych emocji.
  • Klubowe hotele reprezentują naprawdę najwyższą jakość. Biuro oferuje aż 10 zadbanych hoteli należących do klubu OPA! Zapewniają one komfortowe noclegi, wiele atrakcji oraz obsługę na najwyższym poziomie. Miejsca te – podobnie jak 250 innych hotelów – są starannie sprawdzane. Turyści nie muszą obawiać się przykrych niespodzianek – na przykład, że oferta jest niezgodna z opisem.
  • Rodzice podróżujący z dziećmi mogą liczyć na upragniony wypoczynek na wakacjach, dzięki polskim animatorom, którzy przygotowują interesującą oraz edukacyjną ofertę dla dzieci w różnym wieku. Grecos słynie z „Klubu Delfinków”.
  • Godna uwagi jest bardzo rozbudowana oferta hoteli oraz wycieczek w Grecji, co pozwala odkrywać ten kraj na wiele sposób. Osoby, które nawet już kilka razy zdecydowały się na wycieczkę z biurem podróży, każdego sezonu mogą spróbować coś nowego.
  • Na wakacje z biurem podróży można pojechać aż z 15 lotnisk w Polsce, co pozwala na wybranie dogodnej opcji i skrócenie całej podróży. Dzięki temu, wakacje są jeszcze dłuższe, a na słoneczne wyspy można dostać się w krótszym czasie.

 Grecos opinie negatywne

  • Problemy techniczne ze stroną internetową – biuro podróży ma rozbudową stronę internetową, w której można zapoznać się z ofertą lub zarezerwować bilety, ale niekiedy klienci zgłaszają błędy, obniżające komfort z jej korzystania.
  • Długi okres zwrotu kosztów za wycieczkę, która została odwołana – biuro podróży ma aż 194 dni, aby zwrócić środki za wyjazd.
  • Na odpowiedz mailową trzeba czekać około 3 godzin, lepszy kontakt można uzyskać poprzez infolinię.

Grecos opinia końcowa

Grecos to świadomie i konsekwentnie budowane biuro podróży, które opiera swoją markę na pasji i wiedzy. Nastawione jest na konkretny cel – wakacje w słonecznej Grecji – i doskonale się z niego wywiązuje. Należy do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie – na swoim koncie ma już 17 udanych sezonów wakacyjnych w Grecji – sprawia, że Grecos potrafi dostrzegać potrzeby klientów oraz je zaspokajać, gwarantując wszystkim klientom udane wakacje. Wysoka suma gwarancyjna – bo aż ponad 20 milionów – oraz wysokie ratingi zapewniają turystom poczucie bezpieczeństwa, co dla wielu osób jest jednym z najważniejszych czynników podczas urlopu. Jeżeli komuś marzy się beztroski urlop w malowniczym miejscu oraz słoneczne plaże, warto postawić na Grecos. Bogata oferta kierunków oraz szeroki wybór hoteli sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Godna uwagi jest także wysoka kultura osobista oraz wiedza merytoryczna rezydentów oraz pilotów. Są uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy. Grecos oferuje wycieczki w trybie All Inclusive oraz atrakcyjne promocje Last Minute.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button