Ekwipunek

Pasek ze schowkiem na pieniądze i telefon

Paski ze schowkami na telefony komórkowe pojawiły się pod koniec lat 90-tych, kiedy to telefon osobisty był gadżetem bogatego biznesmena, a on sam chciał tym emanować. Dziś nie mają one racji bytu z racji kojarzenia się z topornym stylem. Obecnie można spotkać paski ze schowkami, które mają zupełnie inny cel – bezpieczeństwo.

Co może dać pasek ze schowkiem na pieniądze?

Niepewne czasy i coraz bardziej zręczni i wyrafinowani kieszonkowcy to zjawisko wszechobecne, dlatego większość osób chce chronić trzymaną przy sobie gotówkę i telefony. Pasek ze schowkiem na pieniądze PACSAFE to proste rozwiązanie, które jednocześnie jest absolutnie nie do przewidzenia dla potencjalnego złodzieja. Tajna kieszeń ukryta jest wewnątrz i zamyka się ją zamkiem błyskawicznym. Wykonana z elastycznego materiału, daje możliwość schowania przedmiotów nieco większych niż banknoty, np. smartfon. Pasek wykonany jest z wytrzymałego nylonu oraz wykończony plastikową, wygodną w użyciu klamrą. Dzięki plastikowej klamrze nie ma konieczności oddawania paska do kontroli na lotniskach i można mieć go cały czas na sobie. Produkt ma długość 122 cm i można ją regulować w obwodzie 74-124 cm. Sama kieszonka ma długość 24 cm. Jest dość lekki i mało wyczuwalny podczas noszenia, ponieważ ważny jedynie 60g.

Schowek na telefon w pasku jako ochrona przed złodziejem

Obecne telefony komórkowe mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, a ich rozmiary prowokują ich wysunięcie z kieszeni spodni. Schowek na telefon w pasku to skuteczne rozwiązanie na trzymanie swoich gadżetów przy sobie bez ryzyka ich zgubienia lub kradzieży. O ile w przypadku schowania dobrze złożonych banknotów pasek nie traci swoich kształtów i nie wybrzusza się, to w przypadku schowania telefonu jest już widoczne zgrubienie – jest to naturalne. Pasek ma być praktyczny i bezpieczny, względy wizualne nie stoją tutaj nie piedestale, chociaż produkt sam w sobie jest estetyczny i uniwersalny stylistycznie.

Idealny pasek na wakacyjne wyjazdy oraz prezent dla podróżnika

Mówi się, że najbezpieczniejsze jest to co najbardziej przylega do ciała. Dzisiejsze czasy wymagają, aby dowód osobisty, prawo jazdy, gotówkę, kartę kredytową, telefon komórkowy mieć przy sobie. Do tego dochodzą klucze do samochodu. Panie mają w tej sferze łatwiej – mieszczą wszystko w torebkach. Panowie z kolei często muszą upychać wszystko po kieszeniach, a kiedy każda kieszeń jest wypełniona to jest to od razu widoczne. Kieszonkowcy najczęściej zwracają uwagę na takie niuanse, przez co bardzo szybko można paść ich ofiarą. Pasek ze schowkiem można ukryć pod bluzą i kurtką, a także mieć wszystko w jednym miejscu ,zabezpieczone zamkiem od strony ciała – podwójny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

pasek ze schowkiem na pieniądze

Pasek ze schowkiem na pieniądze – wady

Jakie wady może posiadać taki pasek? Jeżeli ktoś mógłby się uprzeć i szukać wad takiego produktu to musiałaby się mocno postarać. Oczywistym jest, że taki pasek nie pomieści wszystkiego. W przypadku chowania pieniędzy należy również poświęcić chwilę na odpowiednie złożenie banknotów, aby się zmieściły i nie pogniotły, a sam pas się nie odkształcił. 

Podsumowanie

Bezpieczeństwo to coś bardzo ulotnego, zwłaszcza w tak niepewnych czasach jak te. Nic więc dziwnego, że każdy chce się zabezpieczyć z każdej możliwej strony i mieć wszystko przy sobie. Pas na komórkę dla biznesmena dziś wywołuje śmiech, natomiast pas z ukrytą kieszenią wywołać może podziw dla poziomu odpowiedzialności i zapobiegliwości jego użytkownika. Mało widoczny, dyskretny schowek, który nie rzuca się w oczy jak np. saszetki i przede wszystkim nie sugeruje co jest w środku. Potencjalny złodziej nie jest w stanie zweryfikować tego co jest w środku, ani tym bardziej się do tego dostać.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button