Promocje

Uber – kody rabatowe

Uber, czyli jedna z najszybciej rosnących spółek technologicznych ostatnich lat, zdobywa kolejne rynki dzięki nowatorskim rozwiązaniom, pozwalającym na łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej zamówienie samochodu, który zawiezie nas we wskazane miejsce. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii i ciężkiej pracy kierowców możliwe jest zamówienie przewoźnika w niemal dowolne miejsce wyłącznie za pomocą aplikacji w smartfonie, przy pomocy jednego kliknięcia. Pozwoliło to na oferowanie usług znacznie taniej niż tradycyjne taksówki, a wykorzystując oferowane przez Uber kody rabatowe, można zaoszczędzić jeszcze więcej.

Uber – kto może otrzymać rabat?

Okazuje się, że korzystanie z tej korporacji nie tylko oznacza dojazd nowymi samochodami (firma wymaga od kierowców, by ich pojazdy spełniały wyśrubowane oczekiwania) w konkurencyjnych cenach, ale również pozwala zaoszczędzić dodatkowo – stosując oferowane przez Uber kupony rabatowe.

Kody dla nowych użytkowników

10 zł taniej
uber logo
Dla nowych klientów
Darmowy przejazd UBER z kodem rabatowym
Tylko dla nowych klientów. Maksymalna kwota zwrotu za przejazd to 10 zł.
Tylko dla nowych klientów. Maksymalna kwota zwrotu za przejazd to 10 zł. Show Less

Oferowane przez Uber kupony rabatowe dla nowych użytkowników dają każdemu świetną sposobność, aby samodzielnie przekonać się o funkcjonowaniu tej usługi. Po zarejestrowaniu w aplikacji zauważysz voucher pozwalający na zamówienie swojego pierwszego przejazdu ze zniżką – dzięki czemu za swoją pierwszą jazdę zapłacisz około połowę pierwotnej ceny. Zniżka ta może być nawet jeszcze większa, jeśli jeden z Twoich znajomych udostępni Ci wyświetlane w jego aplikacji Uber kody rabatowe, połączone z zaproszeniem do rejestracji. W niektórych przypadkach uda Ci się odbyć swoją pierwszą podróż prawie zupełnie za darmo.

Kody dla aktualnych użytkowników

Na promocjach skorzystają jednak nie tylko nowi pasażerowie – oferowane przez Uber kody rabatowe dla obecnych użytkowników również pozwalają na znaczne oszczędności, nawet jeśli swoją przejażdżkę masz już dawno za sobą. Czasem informację o promocji można znaleźć bezpośrednio na profilach społecznościowych samego przewoźnika, a niekiedy na świadczone przez Uber kupony rabatowe trzeba zapolować – m.in. na stronach niektórych firm współpracujących z gigantem.

Obecnie brak kodów dla aktualnych użytkowników.

Dlaczego Uberem?

Nie brakuje narzekań na usługi świadczone przez tradycyjne korporacje taksówkarskie. Wysokie opłaty, brak jasnych zasad dotyczących płatności, wieczna „niewiadoma” dotycząca końcowej ceny przejazdu czy obranej przez kierowcę trasy – to wszystko sprawiło, że Polacy coraz rzadziej decydują się na korzystanie z tej formy transportu. Rozwiązania tych problemów zaproponowała założona w San Francisco w 2009 roku firma Uber.

Działa ona w oparciu o aplikację służącą do zamawiania przejazdów, która jeszcze przed potwierdzeniem przejazdu i zamówieniem samochodu dokładnie informuje o trasie przejazdu i związanych z nią opłatach. Oczywiście od momentu założenia usługa przeszła sporo udoskonaleń i została zoptymalizowana pod kątem użytkowników w różnych krajach, co zaowocowało ekspansją na cały świat – i tak w 2014 roku Uber zagościł w naszym kraju.

Uber – jak użyć kod rabatowy?

Jeśli chcesz wykorzystać oferowane przez Uber kupony rabatowe dla nowych użytkowników lub te przeznaczone dla stałych klientów, to musisz wykonać kilka prostych kroków. Najpierw powinieneś przejść przez cały proces rezerwacji przejazdu – tak, jak podczas regularnego zamówienia, aż dojdziesz do momentu płatności. Zamiast wybrać od razu jeden z zapisanych sposobów płatności lub dodać nowy, musisz kliknąć wyświetlany na dole napis „Dodaj kod promocyjny”. Wyświetli Ci się okienko, w którym po podaniu alfanumerycznego kodu i kliknięciu „akceptuj” wrócisz do poprzedniego ekranu płatności, tym razem wyświetlającego pomniejszoną kwotę do zapłaty. Pozostanie Ci już tylko opłacić przejazd i czekać na nadjeżdżającego kierowcę.

Podsumowanie

Uber pozwala oszczędzać sporo pieniędzy na przejazdach świadczonych przez innych kierowców. Wykorzystując dodatkowo rozdawane przez Uber kody rabatowe, możesz dojechać w niemal dowolne miejsce w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach – wygodnie, bezpiecznie i sprawnie. Nic dziwnego, że miliony pasażerów na całym świecie pokochało tę formę podróżowania. Z pewnością do nich dołączysz po pierwszych doświadczeniach z tą usługą.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button