Promocje

Bolt kody rabatowe

Bolt to jedna z najszybciej rozwijających się europejskich platform służących zamawianiu przejazdów. Pozwala dojechać w niemal dowolne miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach – które dzięki zastosowaniu kodów rabatowych mogą dodatkowo zostać obniżone. Sprawdź sam, jakie są oferowane przez Bolt kody rabatowe i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki nim zaoszczędzić. 

Bolt kody rabatowe dla nowych użytkowników

12 zł taniej
bolt
Dla nowych klientów
Pierwszy przejazd 12 zł taniej!
Promocja działa tylko dla płatności poprzez aplikacje
Promocja działa tylko dla płatności poprzez aplikacje Show Less

Pomimo dynamicznego rozwoju w wielu miastach na terenie całej Europy Bolt wciąż walczy o nowych klientów. By przekonać ich do wypróbowania swojej aplikacji i przekonania się osobiście, czy oferowane rozwiązania warte są uwagi, przygotował Bolt kupony rabatowe dla każdego, kto zdecyduje się po raz pierwszy pobrać i zainstalować ich aplikację. Po zarejestrowaniu w serwisie i wpisaniu detali swojej karty (tak, by możliwe było zamawianie połączeń), użytkownik może liczyć na 10 złotych zniżki przy pierwszym połączeniu. To wystarczająca kwota, by pokonać krótsze odległości, albo znacząco zredukować koszt przejazdu. Decydując się na taką próbę, nic nie ryzykujesz – jeśli sposób działania przewoźnika nie przypadnie Ci do gustu albo z innych powodów nie będziesz chciał korzystać nadal z aplikacji, to wystarczy, że ją odinstalujesz, lub się wyrejestrujesz. Skorzystanie z promocji bowiem w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z usług przewoźnika. 

Kupony rabatowe dla obecnych użytkowników Bolt

Na szczęście przygotowane przez Bolt kody rabatowe nie są dostępnie wyłącznie dla nowych użytkowników. Również dotychczasowi użytkownicy aplikacji mogą regularnie załapać się na niezwykle atrakcyjne promocje, które cyklicznie ogłaszane są na platformach społecznościowych przewoźnika. Dzięki temu nawet użytkownicy, którzy pierwszy przejazd już dano mają za sobą, mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych, nierzadko nawet kilkudziesięcioprocentowych rabatów i zniżek.

W przyapdku kuponów dla aktualnych użytkowników bardzo często pojawiają się w aplikacji. Wystarczy ją włączyć i u góry ekranu jeśli mamy dostępne kody zobaczymy napis „MASZ KOD PROMOCYJNY!„. Po jego kliknięciu pojawiają nam się dostępne kody rabatowe.

Jak użyć kod rabatowy od Bolt?

12 zł taniej
bolt
Dla nowych klientów
Pierwszy przejazd 12 zł taniej!
Promocja działa tylko dla płatności poprzez aplikacje
Promocja działa tylko dla płatności poprzez aplikacje Show Less

Co, jeśli posiadasz wystawione przez Bolt kupony rabatowe i jesteś już użytkownikiem? Skorzystanie z nich również jest łatwe i szybkie. Po prostu wybierając opcję płatności, wybierz pojawiające się na dole okienko kod rabatowy i po jego zaznaczeniu wpisz numer kodu, a następnie przejdź do płatności. Zostanie ona pomniejszona o odpowiednią kwotę. To proste!

Jeśli chcesz przeczytać więcej o tym przewoźniku, to przeczytaj nasz poradnik na temat zamawiania BOLT przez internet.

Artur Trzcionkowski

Fan ekonomicznych podróży. Lubię spontaniczne wyjazdy, odkrywanie nowych miejsc, smaków oraz odpoczywanie w nieznanych mi zakątkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button